Literārā pastaiga “Billes Rīga”

Literārā pastaiga “Billes Rīga” būs sava veida iespēja ceļot laikā, salīdzināt savu bērnību ar strādnieku meitas Billes bērnības pieredzi 1930. gadu Grīziņkalna rajonā, kuru grāmatās aprakstījusi Vizma Belševica. Nākamā pastaiga –  17. augustā pulksten 18.00. Ekskursiju vadīs Liega Piešiņa.

Pastaigas dalībnieku pulcēšanās vieta ir 1905. gada piemineklis Grīziņkalna parkā. Vēlams ierasties vismaz 15 minūtes pirms pasākuma. Pastaigas ilgums – aptuveni 2 stundas.

Dalības maksa pasākumā – 3 EUR. Norēķināties var iepriekš Rakstniecības un mūzikas muzeja pagaidu telpās, Tērbatas ielā 75, lasītavā (darba laiks 9.00-16.30). (Lūgums nenozaudēt čeku, kas darbosies kā biļete.) Ir iespēja samaksāt arī pasākuma dienā, bet tad čeku varēs iegūt vēlāk.

Dalībnieku skaits ierobežots (līdz 20), tāpēc aicinām pieteikties laicīgi, rakstot uz e-pastu gundega.graudina@rmm.lv.

Skolēnu un pieaugušo grupām (līdz 20 cilvēkiem) ir iespēja pieteikties pastaigai, vienojoties par datumu e-pastā gundega.graudina@rmm.lv. Kopējā maksa – 60 eiro.

Pasākuma laikā fotografētie materiāli tiks publicēti muzeja mājaslapā. Paziņojums par fotografēšanu un filmēšanu pasākuma laikā.