Literārā pastaiga “Matīsa Torņakalns”

Pastaigas “Matīsa Torņakalns” dalībnieki dodas pastaigā pa Torņakalna ielām, ar Māra Bērziņa romāna “Svina garša” galvenā varoņa acīm mūsdienu ainavā ieraugot grāmatā atspoguļotos notikumus. Tā ir iespēja neklātienē satikt grāmatas autoru, aplūkot vietu un varoņu prototipus. “Matīsa Torņakalns” ir iespēja ceļot laikā un salīdzināt savu pieredzi ar grāmatas varoņa Matīsa Birkena dzīves redzējumu. Nākamā ekskursija būs 23. augustā pulksten 18.00.

Dalības maksa pasākumā – 3 EUR. Norēķināties var iepriekš Rakstniecības un mūzikas muzeja pagaidu telpās, Tērbatas ielā 75, lasītavā (darba laiks 9.00-16.30). Lūgums nenozaudēt čeku, kas darbosies kā biļete. Otra iespēja samaksāt ir pasākuma dienā, bet tad jārēķinās, ka pirkuma čeku varēs iegūt vēlāk. Lūgums pieteikties e-pastā gundega.graudina@rmm.lv. Nodarbības ilgums – aptuveni pusotra stunda.

Savukārt, ja vēlaties pieteikt nodarbību skolēnu grupām vai pieaugušo grupām līdz 20 cilvēkiem (kopējā maksa – 60 eiro), gaidīsim zvanu pa tālruni 67509263 vai vēstuli e-pastā komunikacija@rmm.lv.

Pasākuma laikā fotografētie materiāli tiks publicēti muzeja mājaslapā. Paziņojums par fotografēšanu un filmēšanu pasākuma laikā.