RMM publiskās telpas apmeklējums Covid-19 izplatības laikā

 

Ņemot vērā Covid-19 izplatību un valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, Rakstniecības un mūzikas muzejs ievēro aktuālās prasības Covid-19 izplatības ierobežošanai.

Muzeja publiskajā telpā – izstāžu zālē un Lasītavā, Pulka ielā 8, notiek tikai individuāli apmeklējumi, izņemot vienas mājsaimniecības locekļus. Ikvienam muzeja apmeklētājam no 13 gadu vecuma obligāti jāvalkā sejas maska vai sejas vairogs (vizieris). Muzeju nedrīkst apmeklēt personas, kurām ir noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingrā izolācija.

RMM izstāde “Himnai 100” ir apskatāma arī valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā, taču izstādes apmeklējums ir individuāls.

Lasītavas apmeklējums jāsaskaņo iepriekš, rakstot uz e-pastu: lasitava@rmm.lv vai zvanot uz tālr. 67356261 – Jums tiks noteikts konkrēts apmeklējuma laiks. Apmeklētājs Lasītavā ierodas individuāli (izņemot personas no vienas mājsaimniecības), lietojot mutes un deguna aizsegu. Telpā vienlaikus drīkst uzturēties viens apmeklētājs (izņemot personas no vienas mājsaimniecības).

Ja Jums ir elpošanas ceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra (virs 37,2°C), lūdzam sazināties ar mums un atcelt plānoto vizīti RMM Lasītavā. Atrodoties Lasītavā, jūs apliecināt, ka jūs un jūsu ģimenes locekļi, vai personas, ar kurām jums ir kopīga saimniecība/ dzīvesvieta, pēdējo 10 dienu laikā nav apmeklējušas “Covid-19” skartās valstis vai teritorijas un nav bijušas kontaktā ar “Covid-19” saslimušajiem vai to kontaktpersonām. Valstu saraksti un rekomendācijas ceļotājiem ir atrodamas Slimības profilakses un kontroles centra mājaslapā:

https://www.spkc.gov.lv/lv/valstu-saslimstibas-raditaji-ar-covid-19-0

Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.

Lasītavas darba laiks:

P., O., T., C., 13.00-16.30

Izstāžu zāles darba laiks:

P., O., T., C., Pk., 10.00 – 16.30.

Pie muzeja ieejas un pie izstāžu zāles ir pieejami spirtu saturoši roku dezinfekcijas līdzekļi. Muzejā regulāri tiek veikta telpu un virsmu dezinfekcija. Aicinām būt atbildīgiem, ievērot piesardzības pasākumus un sekot aktualitātēm Covid–19 oficiālajā mājaslapā: https://covid19.gov.lv/node/2.