Stāstu puzle

20. jūlijā plkst. 12.00 kultūrtelpā “Tintnīca” Rakstniecības un mūzikas muzejs, Pulka ielā 8, Rīgā, aicina uz radošo darbnīcu “Stāstu puzle” kopā ar rakstnieci Luīzi Pastori.

Darbnīcā bērni aicināti radīt savus stāstus ar rakstnieces Luīzes Pastores un ilustratores Anetes Bajāres-Babčukas veidotās puzles “Stāstu stāsts” palīdzību. Nodarbībā dalībnieki iesaistīties vairākos stāsta radīšanas formātos, piemēram, stāstu veidošanu ar teksta lasītprasmes elementiem, stāsta izdzīvošana ar ķermeņu palīdzību un citus.

“Stāstu stāsts” ir 20 abpusēji ilustrētas, savstarpēji savienojamas puzles kartītes, kas ļauj radīt sava piedzīvojumu stāsta neskaitāmas versijas. Tas ir rotaļīgs un mūsdienīgs veids, kā ne tikai uzsākt sarunu par Latvijas Kultūras kanonā iekļautajām un ar tām cieši saistītām vērtībām, bet arī brīvi ar tām rīkoties: ievietot citā kontekstā, ar bērna acīm radot jaunas interpretācijas.

Latvijas kultūras kanona spēli bērniem “Stāstu stāsts” izdevusi Latvijas Nacionālā bibliotēka ar Latvijas Kultūras ministrijas un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Pēc radošās darbnīcas “Stāstu puzle” plkst. 14.00 aicinām apmeklēt Latvijas Nacionālā mākslas muzeja radošo darbnīcu “Mans rietumu kabinets” “Skulptūru mežā”, Pulka ielā 8.

Biļetes iespējams iegādāties Mobilly aplikācijā, šeit vai klātienē.

Papildus informācijai: marketings@rmm.lv, 67509262.

Kā pie mums nokļūt?

Braucot no centra ar 3. vai 13. autobusu līdz pieturai Ūdens iela vai ar 5. tramvaju līdz pieturai Pulka sēta.

Pasākuma apmeklētājiem – bezmaksas stāvvieta. Caurlaidi var saņemt Muzeju krātuves info centrā.