09.02.22./ Literatūras un hiphopa paralēles

9. februārī plkst. 18.00 “Literatūras viesistabā” viesosies mūziķis un tekstu autors Arturs Skutelis. Pasākumā “Literatūras un hiphopa paralēles” caur personīgās pieredzes stāstiem Arturs Skutelis stāstīs, kas, viņaprāt, abām jomām ir kopīgs, kas atšķirīgs, un kā tās sadzīvo vienā personībā. Kādas ir literatūras robežas? Vai literatūra ir tikai tas, kas nodrukāts grāmatās? Vai mūzikas teksts arī var būt literatūra? Un kā uz to skatīties literatūrzinātniekam, klausītājam, lasītājam.
Sarunu vadīs Katrīna Kūkoja.

Biļešu iegāde un pieteikšanās uz pasākumu: rakstot uz e-pastu komunikacija@rmm.lv un maksājot klātienē, kā arī Jūsu ērtībai apmaksu veicot mobilajā lietotnē “Mobilly”. Biļetes cena: 5 EUR, studentiem, skolēniem, pensionāriem 3 EUR.
Pasākumu var apmeklēt tikai vakcinēti un/vai Covid-19 pārslimojuši apmeklētāji, uzrādot derīgu EU Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Pirms pasākuma apmeklējuma, lūgums sertifikātu pārbaudīt: https://covid19sertifikats.lv/verify
Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības laikā un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus!